بهترین وکیل کرمان


پذیرش وکالت

رویارویی با مشکلات حقوقی به تنهایی شما را باشکست مواجه خواهد کرد.

تنظیم دادخواست

تنظیم دادخواست و شکوائیه توسط وکلای باتجربه

ارزیابی و بررسی پرونده

ما به انواع پرونده های حقوقی رسیدگی می کنیم.

01

به وبسایت

وکیل فائزه فیروزی خوش آمدید

 • وکیل کیفری
 • وکیل خانوادگی
 • وکیل ملکی
 • وکیل حقوقی
 • تنظیم اوراق قضایی
 • وصول مطالبات

درباره

خدمات ما

قبول پرونده در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، قراردادها، مالیات،اداره کار ، ثبت احوال، ارث

وکیل دعاوی خانواده

قبول وکالت امور مربوط به پرونده های خانواده از جمله، طلاق از طرف مرد، طلاق ازطرف زن، طلاق توافقی، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل، مهریه و دیگر امور خانواده

وکیل دعاوی ثبتی

انجام کلیه امور مربوطه به ثبت شرکت، تغییرات شرکت، ثبت علامت و برند تجاری و همچنین تمام امور پس از ثبت مانند اخذ کد اقتصادی، اخذ کارت بازرگانی و ..

وکیل دعاوی ارث

وکیل متخصص ارث و دعاوی انحصار وراثت، ارث زن از شوهر، ارث فرزندان، وصیت نامه، تقسیم مال ترک

وکیل دعاوی چک و سفته

وکیل متخصص انواع چک برگشتی و رفع اثر سوء چک برگشتی، دریافت حکم جلب با توجه به قوانین جدید چک برگشتی، رسیدگی که ملیه ذعاوی سفته

وکیل دعاوی حقوقی

وکیل متخصص حقوقی، وکیل چک برگشتی و سفته، مطالبه وجه، انحصار وراثت، سرقفلی مغازه و دعاوی حقوقی دیگر

وکیل دعاوی کیفری

وکیل با سابقه دعاوی کیفری شامل، جعل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، قتل، تجاوز به عنف، ضرب و جرح، مواد مخدر و ….

وکیل دعاوی ملکی

وکیل با سابقه و متخصص کلیه دعاوی ملکی، دعاوی خلع ید ملک مشاع، دادخواست تخلیه ید، اثبات مالکیت و کلیه امور ملکی در تهران و کرمان

وکیل دعاوی طلاق

قبول پرونده طلاق در انواع مختلف طلاق توافقی، طلاق رجعی، طلاق بائن، طلاق از طرف زن و مرد و مباحث مربوط به مهریه، نفقه، اجرت المثل، نحله و حضانت فرزندان در طلاق

پروسه کاری ما

مراحل انجام پرونده

۱

مشاوره حقوقی

مراجعین با توجه به موضوع پرونده به دپارتمان مربوطه راهنمایی می شوند.

۲

تنظیم قرارداد

قرارداد مالی و کاری در محل دفتر وکیل علیزاده منعقد میگردد.

۳

انجام کار بر روی پرونده

در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت پیگیر پرونده های ارجاعی شما هستیم.

۴

اتمام قرارداد

پس از اخذ رای و اتمام کار در هر پرونده قرارداد فی مابین پایان می پذیرد.

مشاوره حضوری با وکیل کرمان

بنا بر قانون کسی می تواند در مراجع قضایی از طرف خواهان یا خوانده حضور پیدا کند که دارای پروانه وکالت باشد.مراجع قضایی کسی را به عنوان وکیل می پذیرد و اجازه طرح دعوا یا دفاع از دعوا به او می دهد که پروانه وکالت داشته باشد و برای وکیل تهران بودن باید پروانه مخصوص وکالت در استان البرز را داشته باشند.

مشاوره حقوقی با وکیل کرمان  به دو صورت، مشاوره حقوقی تلفنی رایگان و مشاوره حقوقی حضوری برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. مشاوره حقوقی با وکیل تهران به صورت تلفنی به بررسی مسائل و مشکلات حقوقی شما رسیدگی می‌کنند تا افراد با هر شرایطی بتوانند از این خدمات استفاده نمایند. هر چند حضور مستقیم در دفتر و ملاقات با بهترین وکیل کرمان در حوزه تخصصی پرونده و گرفتن مشاوره حقوقی به صورت مستقیم در روند پرونده بسیار تاثیرگذارتر خواهد بود.

مشاوره حقوقی آنلاین  | پاسخ به سوالات حقوقی

مشاوره حقوقی آنلاین فوری و پرسش و پاسخ حقوقی آنلاین اختصاص داده شده است

 • مطالبه مهریه
 • وکالت امور ارثی
 • وکالت امور ثبتی
 • وکالت امورجزایی
 • تنظیم لایحه
 • تنظیم شکوائیه
 • تنظیم قرارداد
 • طلاق توافقی
 • وکیل متخصص امور ملکی
 • وکیل متخصص چک
 • مراحل طلاق توافقی
 • تنظیم دادخواست
1

تنظیم اظهارنامه

تنظیم انواع اظهارنامه در کمترین زمان با امکان پرداخت آنلاین و بارگذاری مدارک توسط وکیل پایه یک دادگستری کرج
2

تنظیم شکواییه

تنظیم انواع شکواییه در کمترین زمان با امکان پرداخت آنلاین و بارگذاری مدارک توسط وکیل پایه یک دادگستری کرج
3

تنظیم دادخواست

تنظیم انواع دادخواست در کمترین زمان با امکان پرداخت آنلاین و بارگذاری مدارک توسط وکیل پایه یک دادگستری کرج
4

تنظیم لایحه

تنظیم انواع لایحه در کمترین زمان با امکان پرداخت آنلاین و بارگذاری مدارک توسط وکیل پایه یک دادگستری کرج

مشاوره حقوقی

اگر مشکل حقوقی دارید و به دنبال مشاوره حقوقی فوری می گردید، می توانید با وکیل آنلاین، چت رایگان داشته باشید.

 اگر وقت زیادی را برای پیدا کردن بهترین وکیل ندارید، به راحتی می توانید با وکلای باتجربه ما به صورت حضوری و یا تلفنی صحبت کنید.
 • مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی ، مطالعه پرونده و اظهار نظر تخصصی، بررسی مدارک و مستندات.
 • انجام امور اضطراری موکلین در سریعترین زمان ممکن و رسیدگی به پرونده های قضایی و کیفری در حداقل زمان ممکن.
 • هزینه مناسب مطابق با تعرفه و توافق حسب مورد و پرونده و با توجه به وضعیت و شرایط موکل با لحاظ سهولت یا پیچیدگی پرونده.
 • وکیل متخصص و با تجربه و پرهیز از وعده و وعیدهای غیر ممکن و عدم قبول پرونده هایی که امکان تحقق ندارند.

با ما در ارتباط باشید

شما میتوانید از طریق راه‌های ارتباط فوق با وکیل علیزاده در ارتباط باشید.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرمان به فردی گفته می شود که بعد از گذراندن مقطع لیسانس دانشگاه یا مقاطع بالاتر، در آزمون وکلا شرکت می کند و می تواند با افراد دیگر طی یک رقابت بسیار سخت و سنگین، تراز و رتبه بسیار خوبی اخذ کند؛ در این صورت در برابر رقبای دیگرشان، به عنوان یک کارآموز وکالت قبول می شود.

مدت زمان مورد نیاز برای گذراندن دوره کارآموزی، 18 ماه می باشد و بعد از آن یک آزمون از فرد گرفته می شود که تحت عنوان اختبار است؛ این آزمون به‌ صورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می گردد و فردی که بتواند در هر دو آزمون قبول شود؛ می تواند در مراسم تحلیف حاضر گردد؛ در این مراسم، بعد از گذراندن تشریفات و اتیان سوگند به وسیله وی، ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری برگزیده می شوند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت 90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل بر اساس سختی پرونده

نکات کلیدی در انتخاب بهترین وکیل کرمان

امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی و اجتماعی که در جامعه کنونی وجود دارد حل و فصل برخی از مسائل از طریق مراجع قضایی ودادگاه ها انجام می شود که افراد لازم است به منظور پیشبرد پرونده در مسیر قانونی و دفاع از حقوق خود از وکیل کمک بگیرند که برخی از مهم ترین معیارها برای انتخاب بهترین وکیل کرمان به قرار ذیل است:

 • مهارت های اجتماعی بالا: یکی از مواردی که می تواند از نقاط مثبت وکلای حرفه ای به شمار آید داشتن مهارت ارتباطی و اجتماعی بالا است زیرا در صورت عدم برخورداری از این ویژگی وکیل نمی تواند در مراجع قضایی و در برابر قاضی به درستی از حقوق موکل خود دفاع کند.
 • قدرت تحلیل: از دیگر معیارهای مهم در انتخاب بهترین وکیل کرمان داشتن قدرت تجزیه و تحلیل بالا است. وکلا باید بتوانند تمامی جزئیات مسائل را به طور کامل ببینند و ازتوانایی لازم برای حل و فصل آن برآیند و مقصود موکل خود را به نحو درستی و با استناد از مواد قانون در مراجع قضایی و نزد قاضی ابراز کنند.
 • مهارت تحقیق: یک وکیل باید بتواند دانش حقوقی خود را همواره براساس مسائل حقوقی که هر روزه در حال تغییر است به روز نگه دارد که لازمه این امر مطالعه و تحقیق در مورد مسائل حقوقی مختلف می باشد. در حقیقت وکیل باید دارای روحیه جستجوگر بوده و از تمامی ابعاد حقوقی موضوعات مختلف مطلع باشد.
 • خلاقیت: از دیگر معیارهای انتخاب وکیل این است که دارای روحیه خلاقیت باشد. وکیلی می تواند در پیگیری پرونده های حقوقی از موکل خود دفاع کند که بر کلیه مفاد قانون و تبصره های و آیین نامه های مربوطه تسلط کاملی داشته باشد و به طریق منعطف و خلاقانه در بررسی و رسیدگی به پرونده از این قوانین استفاده کند.
 • قول مساعد به موکل: بهترین وکیل طلاق توافقی در کرمان هرگز به موکلین خود قول مساعد در خصوص دریافت نتیجه موفقیت صدرصد را نمی دهد و در واقع هر گونه قول و تضیمینی از جانب وکلا تخلف به شمار می آید.

بهترین وکیل کرمان کیست؟ معروفترین وکیل کرمان

برای مشخص کردن اینکه کدام وکیل از همه بهتر است نمیتوان بصورت سلیقه ای عمل کرد، بلکه باید از معیارهایی برای سنجش عملکرد وکلا بهره برد. بهترین وکیل باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • امانت داری وکیل نسبت به موکل
 • تعهد حرفه ای و اخلاقی
 • مشاوره به هنگام در موارد مختلف
 • ساده‌سازی مسائل حقوقی برای موکل برای درک بهتر مسائل حقوقی توسط موکل
 • داشتن اطلاعات و معلومات لازم در زمینه دعاوی مختلف
 • رعایت شان قاضی و احترام به وی

وظایف وکیل خوب در کرمان چیست؟

وکیل باید در اقدامات و تصمیمات خود، صلاح و مصلحت موکل خود را رعایت کرده و به آن توجه کند. وکیل، در مقابل خسارتی که در حق موکل خود ممکن است به او وارد کند مسئول بوده و نباید از محدوده اختیاراتی که به وی داده می‌شود تجاوز کند.

برای انجام مشاوره و یا سپردن وکالت به بهترین وکیل در کرمان می‌توانید با آرامش و آسودگی خاطر به پیگیری پرونده خود در دادگاه ها و دادسراهای کرمان بپردازید. چرا که وکیل شما، تمامی کارهای لازم را انجام میدهد و با تخصص و تعهدی که دارد به بهترین بندهای قانونی استناد می‌کند تا از حق شما دفاع کند.

وکیل در  کرمان

ناگفته نماند که اگر برای موردی یا دعوایی دو وکیل از طرف موکل تعیین شده باشد هیچ کدام از وکلا نمی‌تواند به تنهایی اقدام به کاری کند. تنها وکیل در کرمان نسبت به موکل دارای تعهد نیست موکلی که در کرمان وکیل انتخاب می‌کند نسبت به انتخاب خود دارای تعهد است. موکل وظیفه دارد که حق الوکاله و مخارجی که وکیل برای پرونده خرج می‌کند را پرداخت کند.

5نکته برای انتخاب بهترین وکیل کرمان

مهم‌ترین و اساسی‌ترین ویژگی یک وکیل پایه یک دادگستری خوب و کارکشته، احساس مسولیت وی نسبت به موکل خویش است زیرا رابطه بین وکیل و موکل بر پایه و اساس اعتماد می‌باشد.

وکیل از راه‌های قانونی و پیچ ‌و خم‌هایی‌ که در قوانین مربوط به دادگاه می‌شناسد، می‌تواند موکل را فریب دهد یا کار او را به تعویق بیندازد؛ با توجه به این مورد باید در انتخاب بهترین وکیل در کرمان دقت کرده و یک وکیل اخلاق مدار برای پرونده خود انتخاب کرد.

حال این سوال مطرح می‌شود که چگونه به یک وکیل اطمینان کنیم؟ در پاسخ می‌گوییم که برای شناخت بهتر یک وکیل که آیا یک وکیل کار کشته است، می‌توان در مورد موضوع پرونده با چند وکیل مشاوره و مشورت کرده و با مقایسه راهنمایی‌های آن وکلا، می‌توانیم یک وکیل آگاه و خبره در کار خود انتخاب کرد.

اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که تجربه و آگاهی در امر وکالت به هیچ عنوان به سن و سال بر نمی‌گردد؛ چه بسا ممکن است وکلای جوانی کرمان در این حرفه فعالیت کنند که آگاهی آنها از برخی وکلای باسابقه بسیار بیشتر باشد.

بهترین وکیل کرمان

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در کرمانبهترین وکیل ثبتی کرمانبهترین وکیل خانواده کرمانبهترین وکیل دعاوی حقوقی کرمانبهترین وکیل دعاوی خانواده کرمانبهترین وکیل دعاوی کیفری کرمانبهترین وکیل دعاوی مهریه کرمانبهترین وکیل زمین در کرمانبهترین وکیل زن کرمانبهترین وکیل طلاق توافقی کرمانبهترین وکیل طلاق کرمانبهترین وکیل کرمانبهترین وکیل ملکی کرمانپذیرش پرونده های امور حسبی در کرمانپذیرش پرونده های خانواده در کرمانپذیرش پرونده های کیفری در کرمانحاذق ترین مشاور حقوقی در کرمانحاذق ترین وکیل مهریه در استان کرمانوکیل امور ثبتی مسئولیت پذیر در کرمانوکیل پایه یک دادگستری در تمام نقاطوکیل خانواده با سابقه در کرمانوکیل خانواده کاربلد در استان کرمانوکیل خانواده کارکشته در استان کرمانوکیل خانواده منصف در کرمانوکیل طلاق حرفه ای در کرمانوکیل ملکی با تجربه در کرمانوکیل ملکی خبره در کرمانوکیل ملکی دلسوز در کرمانوکیل مهریه کاربلد در استان کرمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *